Organisatie

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Mevr Monique van Gerwen Mevr Monique van Gerwen (Fractievoorzitter) tot 27-03-2014
Foto van Charlotte de Roo Charlotte de Roo (Fractievoorzitter)
Foto van Henk Boon Henk Boon (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Charley Erkens Dhr Charley Erkens (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Dhr Bas Rodenburg Dhr Bas Rodenburg (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Eveline Vink Eveline Vink (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Marlies de Groot Marlies de Groot (Commissielid) vanaf 27-03-2014
Foto van Karin Methorst Karin Methorst (Commissielid) vanaf 27-03-2014
 

GemeenteBelangen

Fractie informatie

Logo van GemeenteBelangen
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Daniëlle Bentem van Daniëlle Bentem van (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr Hermine van den Berg-van Zijl Mevr Hermine van den Berg-van Zijl (Fractievoorzitter) tot 23-04-2014
Foto van Frank Huizinga Frank Huizinga (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Henk Tiemens Dhr Henk Tiemens (Raadslid) vanaf 25-04-2014
Foto van Chretien Mali Chretien Mali (Commissielid) vanaf 27-03-2014
Foto van Constant Sciarone Constant Sciarone (Commissielid) vanaf 27-03-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Daniëlle Bondt Daniëlle Bondt (Fractievoorzitter)
Foto van Jasper Verstand Jasper Verstand (Fractievoorzitter) tot 27-03-2014
Foto van Dhr Coen van Dijk Dhr Coen van Dijk (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Hanneke Mijnhart Hanneke Mijnhart (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Pieter Minderhoud Dhr Pieter Minderhoud (Raadslid) vanaf 25-04-2014
Foto van O Nolet O Nolet (Commissielid) vanaf 27-03-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Ed Alofsen Ed Alofsen (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Ton de Boer Ton de Boer (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Raymond den Burger Raymond den Burger (Raadslid)
Foto van Carel van de Rest Carel van de Rest (Raadslid) vanaf 23-04-2014
Foto van Remco Sipman Remco Sipman (Commissielid) vanaf 27-03-2014
 

PRD

Fractie informatie

Logo van PRD
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van John Bartels John Bartels (Fractievoorzitter)
Foto van Theo Modderkolk Theo Modderkolk (Commissielid) vanaf 27-03-2014
Foto van Annemiek Nijeboer Annemiek Nijeboer (Commissielid) vanaf 27-03-2014
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Dhr Bert Leeuwis Dhr Bert Leeuwis (Fractievoorzitter) tot 27-03-2014
Foto van Dhr Peter van der Pas Dhr Peter van der Pas (Fractievoorzitter)
Foto van Karin Braam-Maters Karin Braam-Maters (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Kees van Dongen Dhr Kees van Dongen (Commissielid) vanaf 27-03-2014
Foto van H. Valkhof H. Valkhof (Commissielid) vanaf 27-03-2014tot 31-12-2014
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Tom Erkens Tom Erkens (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Gijs Beekhuizen Dhr Gijs Beekhuizen (Raadslid)
Foto van B Harmsen B Harmsen (Raadslid)
Foto van Dhr Louis ter Huurne Dhr Louis ter Huurne (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Lies de Vries Lies de Vries (Commissielid) vanaf 23-04-2014
 

RZS

Fractie informatie

Logo van RZS
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Dhr Hans Hageman Dhr Hans Hageman (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Mevr Marleen Meertens Mevr Marleen Meertens (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Jeanette Derksen Jeanette Derksen (Commissielid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Eduard Schoevaars Dhr Eduard Schoevaars (Commissielid)
 

College

Orgaan informatie

Logo van College

Leden

Foto van Dhr Jean Paul Gebben Dhr Jean Paul Gebben (Burgemeester)
Foto van Mevr Hermine van den Berg-van Zijl Mevr Hermine van den Berg-van Zijl (Wethouder) vanaf 23-04-2014
Foto van Dhr Erik Heinrich Dhr Erik Heinrich (Wethouder)
Foto van Dhr Pieter van Lent Dhr Pieter van Lent (Wethouder) tot 23-04-2014
Foto van Wendy Ruwhof Wendy Ruwhof (Wethouder) vanaf 23-04-2014
Foto van Jasper Verstand Jasper Verstand (Wethouder) vanaf 23-04-2014
Foto van Rita Weeda Rita Weeda (Wethouder) tot 23-04-2014
Foto van Jeroen Steverink Jeroen Steverink (Gemeentesecretaris)
 

Raadsgriffie

Orgaan informatie

Logo van Raadsgriffie

Leden

Foto van Joyce Le Comte Joyce Le Comte (Raadsgriffier)
Foto van Marte Smits Marte Smits (Raadsadviseur / plv. griffier)
Foto van Renate Muller Renate Muller (Griffiemedewerker)
Foto van Gera Gerritsen Gera Gerritsen (Griffiesecretaresse)