Pagina afdrukken

Hieronder bevindt zich een afdrukvoorbeeld van de door u gekozen pagina.

Organisatie

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Charlotte de Roo Charlotte de Roo (Fractievoorzitter) tot 24-04-2019
Foto van Eveline Vink Eveline Vink (Fractievoorzitter) vanaf 24-04-2019
Foto van Sophie Engelsma Sophie Engelsma (Raadslid)
Foto van Marlies de Groot Marlies de Groot (Raadslid)
Foto van Liselot Jansen Liselot Jansen (Raadslid) vanaf 24-04-2019
Foto van Eveline Vink Eveline Vink (Raadslid) tot 24-04-2019
Foto van Liselot Jansen Liselot Jansen (Commissielid) tot 24-04-2019
Foto van Maryse Kusse Maryse Kusse (Commissielid)
Foto van Norbert Mergen Norbert Mergen (Commissielid) vanaf 24-04-2019
 

GemeenteBelangen

Fractie informatie

Logo van GemeenteBelangen
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Daniëlle Bentem van Daniëlle Bentem van (Fractievoorzitter)
Foto van Paul Janssen Paul Janssen (Raadslid)
Foto van Jan Streefkerk Jan Streefkerk (Raadslid)
Foto van Oswald Velthuizen Oswald Velthuizen (Raadslid)
Foto van Harm Giezen Harm Giezen (Commissielid)
Foto van Frank Huizinga Frank Huizinga (Commissielid) tot 01-10-2019
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Rein Bouwman Rein Bouwman (Fractievoorzitter) tot 01-05-2019
Foto van Mandy Kreuzen Mandy Kreuzen (Fractievoorzitter) vanaf 01-05-2019
Foto van Daniëlle Bondt Daniëlle Bondt (Raadslid)
Foto van Rein Bouwman Rein Bouwman (Raadslid) vanaf 01-05-2019tot 25-09-2019
Foto van Fedor Cuppen Fedor Cuppen (Raadslid) vanaf 25-09-2019
Foto van Mandy Kreuzen Mandy Kreuzen (Raadslid) tot 01-05-2019
Foto van Hanneke Mijnhart Hanneke Mijnhart (Raadslid)
Foto van Fedor Cuppen Fedor Cuppen (Commissielid) tot 25-09-2019
Foto van Peter Kraak Peter Kraak (Commissielid)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Wouter Hoge Wouter Hoge (Fractievoorzitter) vanaf 01-11-2019
Foto van Ton de Boer Ton de Boer (Raadslid) vanaf 01-11-2019
Foto van Raymond den Burger Raymond den Burger (Raadslid)
Foto van Wouter Hoge Wouter Hoge (Raadslid) tot 01-11-2019
Foto van Oscar Hollink Oscar Hollink (Raadslid)
Foto van Rob Benschop Rob Benschop (Commissielid) tot 27-07-2019
Foto van Saskia Giesbers Saskia Giesbers (Commissielid) tot 01-01-2019
Foto van Frans Kappen Frans Kappen (Commissielid) vanaf 27-03-2019
 

PRD

Fractie informatie

Logo van PRD
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van John Bartels John Bartels (Fractievoorzitter)
Foto van Theo Modderkolk Theo Modderkolk (Raadslid)
Foto van Annemiek Nijeboer Annemiek Nijeboer (Raadslid)
Foto van Jan Koelewijn Jan Koelewijn (Commissielid)
Foto van Bouke Verhaagen Bouke Verhaagen (Commissielid)
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Pieter van Lent Pieter van Lent (Fractievoorzitter)
Foto van Jan Wessels Jan Wessels (Raadslid)
Foto van Coen Geerdes Coen Geerdes (Commissielid)
Foto van Bastiaan Wind Bastiaan Wind (Commissielid)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Tom Erkens Tom Erkens (Fractievoorzitter)
Foto van Rita Weeda Rita Weeda (Raadslid)
Foto van Luuk Bosscha Luuk Bosscha (Commissielid)
Foto van Richard van Oosterwijk Richard van Oosterwijk (Commissielid)
 

College

Orgaan informatie

Logo van College

Leden

Foto van Agnes Schaap Agnes Schaap (Burgemeester)
Foto van Joa Maouche Joa Maouche (Wethouder)
Foto van Marinka Mulder Marinka Mulder (Wethouder)
Foto van Leonie Rolink Leonie Rolink (Wethouder)
Foto van Jasper Verstand Jasper Verstand (Wethouder)
Foto van Jeroen Steverink Jeroen Steverink (Gemeentesecretaris) tot 01-01-2019
 

Gemeentesecretaris

Orgaan informatie

Logo van Gemeentesecretaris

Leden

Foto van Rudie Heintjes Rudie Heintjes (Gemeentesecretaris) vanaf 21-01-2019
 

Raadsgriffie

Orgaan informatie

Logo van Raadsgriffie

Leden

Foto van Joyce Le Comte Joyce Le Comte (Raadsgriffier)
Foto van Sjoerd van der Meer Sjoerd van der Meer (Raadsadviseur / plv. griffier) vanaf 01-06-2019
Foto van Marte Smits Marte Smits (Raadsadviseur / plv. griffier) tot 15-03-2019
Foto van Renate Muller Renate Muller (Griffiemedewerker)
Foto van Gera Gerritsen Gera Gerritsen (Griffiesecretaresse)