Organisatie

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Charlotte de Roo Charlotte de Roo (Fractievoorzitter)
Foto van Henk Boon Henk Boon (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sophie Engelsma Sophie Engelsma (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marlies de Groot Marlies de Groot (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Eveline Vink Eveline Vink (Raadslid)
Foto van Marlies de Groot Marlies de Groot (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Liselot Jansen Liselot Jansen (Commissielid) vanaf 30-05-2018
Foto van Maryse Kusse Maryse Kusse (Commissielid) vanaf 30-05-2018
Foto van Norbert Mergen Norbert Mergen (Commissielid) tot 28-03-2018
 

GemeenteBelangen

Fractie informatie

Logo van GemeenteBelangen
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Daniëlle Bentem van Daniëlle Bentem van (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr Hermine van den Berg-van Zijl Mevr Hermine van den Berg-van Zijl (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 30-05-2018
Foto van Frank Huizinga Frank Huizinga (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Paul Janssen Paul Janssen (Raadslid) vanaf 30-05-2018
Foto van Jan Streefkerk Jan Streefkerk (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Henk Tiemens Dhr Henk Tiemens (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Oswald Velthuizen Oswald Velthuizen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Harm Giezen Harm Giezen (Commissielid) vanaf 30-05-2018
Foto van Frank Huizinga Frank Huizinga (Commissielid) vanaf 30-05-2018
Foto van Paul Janssen Paul Janssen (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Constant Sciarone Constant Sciarone (Commissielid) tot 28-03-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Daniëlle Bondt Daniëlle Bondt (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Rein Bouwman Rein Bouwman (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Daniëlle Bondt Daniëlle Bondt (Raadslid) vanaf 30-05-2018
Foto van Rein Bouwman Rein Bouwman (Raadslid)
Foto van Dhr Coen van Dijk Dhr Coen van Dijk (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Peter Kraak Peter Kraak (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Mandy Kreuzen Mandy Kreuzen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Hanneke Mijnhart Hanneke Mijnhart (Raadslid)
Foto van Jasper Verstand Jasper Verstand (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 30-05-2018
Foto van Fedor Cuppen Fedor Cuppen (Commissielid) vanaf 30-05-2018
Foto van Peter Kraak Peter Kraak (Commissielid) vanaf 27-06-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Ton de Boer Ton de Boer (Fractievoorzitter)
Foto van Ed Alofsen Ed Alofsen (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Raymond den Burger Raymond den Burger (Raadslid)
Foto van Wouter Hoge Wouter Hoge (Raadslid)
Foto van Oscar Hollink Oscar Hollink (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Leonie Rolink-Velthuis Leonie Rolink-Velthuis (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 30-05-2018
Foto van Rob Benschop Rob Benschop (Commissielid) vanaf 30-05-2018
Foto van Ir Koos Bosmann Ir Koos Bosmann (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Saskia Giesbers Saskia Giesbers (Commissielid) vanaf 30-05-2018
Foto van Carel van de Rest Carel van de Rest (Commissielid) tot 28-03-2018
 

PRD

Fractie informatie

Logo van PRD
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van John Bartels John Bartels (Fractievoorzitter)
Foto van Theo Modderkolk Theo Modderkolk (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Annemiek Nijeboer Annemiek Nijeboer (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jan Koelewijn Jan Koelewijn (Commissielid) vanaf 30-05-2018
Foto van Theo Modderkolk Theo Modderkolk (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Annemiek Nijeboer Annemiek Nijeboer (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Bouke Verhaagen Bouke Verhaagen (Commissielid) vanaf 30-05-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Pieter van Lent Pieter van Lent (Fractievoorzitter)
Foto van Karin Braam-Maters Karin Braam-Maters (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Jan Wessels Jan Wessels (Raadslid)
Foto van Dhr Kees van Dongen Dhr Kees van Dongen (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Coen Geerdes Coen Geerdes (Commissielid) vanaf 30-05-2018
Foto van Sybren Miedema Sybren Miedema (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Bastiaan Wind Bastiaan Wind (Commissielid) vanaf 30-05-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Tom Erkens Tom Erkens (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Gijs Beekhuizen Dhr Gijs Beekhuizen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van B Harmsen B Harmsen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Rita Weeda Rita Weeda (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Luuk Bosscha Luuk Bosscha (Commissielid) vanaf 30-05-2018
Foto van Richard van Oosterwijk Richard van Oosterwijk (Commissielid)
Foto van Ellen de Vries Ellen de Vries (Commissielid) tot 28-03-2018
 

RZS

Fractie informatie

Logo van RZS

Leden

Foto van Mevr Marjolijn Mansvelt Beck-Houpt Mevr Marjolijn Mansvelt Beck-Houpt (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Dhr Hans Hageman Dhr Hans Hageman (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Bouke Verhaagen Bouke Verhaagen (Commissielid) tot 28-03-2018
 

College

Orgaan informatie

Logo van College

Leden

Foto van Agnes Schaap Agnes Schaap (Burgemeester)
Foto van Mevr Hermine van den Berg-van Zijl Mevr Hermine van den Berg-van Zijl (Wethouder) tot 30-05-2018
Foto van Dhr Erik Heinrich Dhr Erik Heinrich (Wethouder) tot 30-05-2018
Foto van Joa Maouche Joa Maouche (Wethouder) vanaf 30-05-2018
Foto van Marinka Mulder Marinka Mulder (Wethouder) vanaf 30-05-2018
Foto van Leonie Rolink Leonie Rolink (Wethouder) vanaf 30-05-2018
Foto van Wendy Ruwhof Wendy Ruwhof (Wethouder) tot 30-05-2018
Foto van Jasper Verstand Jasper Verstand (Wethouder)
Foto van Jeroen Steverink Jeroen Steverink (Gemeentesecretaris)
 

Raadsgriffie

Orgaan informatie

Logo van Raadsgriffie

Leden

Foto van Joyce Le Comte Joyce Le Comte (Raadsgriffier)
Foto van Marte Smits Marte Smits (Raadsadviseur / plv. griffier)
Foto van Renate Muller Renate Muller (Griffiemedewerker)
Foto van Gera Gerritsen Gera Gerritsen (Griffiesecretaresse)