Jan Streefkerk

Naam: Jan Streefkerk

Commissielid, VVD
Commissielid Actief sinds 20 apr. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

BSH Huishoudapparaten BV - bezoldigd

Collectant KWF - niet bezoldigd

Scheidsrechter (vrijwilligersfunctie) - niet bezoldigd

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 20 apr. 2022 Commissielid, VVD

2022

  • 01 sep. 2021 - 29 mrt. 2022 Raadslid, VVD

2021

  • 01 jan. 2021 - 31 aug. 2021 Fractievoorzitter, Fractie Streefkerk

2020

  • 29 mrt. 2018 - 31 dec. 2020 Raadslid, GemeenteBelangen
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens