Frank Huizinga

Naam: Frank Huizinga

Raadslid, GemeenteBelangen
Raadslid Actief sinds 19 mei 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Woordvoerder Veiligheidsberaad - bezoldigd

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 19 mei 2022 Raadslid, GemeenteBelangen

2019

  • 30 mei 2018 - 01 okt. 2019 Commissielid, GemeenteBelangen

2018

  • 27 mrt. 2014 - 28 mrt. 2018 Raadslid, GemeenteBelangen
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens